obr1.jpg
obr2.jpg
obr3.jpg

Lesu zdar!

 

 

Apartmán

 NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Náš apartmán se nachází v podkroví hájenky v obci Kocbeře čp. 44. poblíž hlavní cesty do Krkonoš. Kapacita je 8 lůžek a 2 přistýlky, a to ve čtyřech pokojích (1x dvoulůžkový, 2x třílůžkový), 1x obývací pokoj (dvě přistýlky) 2x WC, 1x koupelna. V apartmánu máte k dispozici plně vybavenou kuchyň.

V tomto roce prošel apartmán celkovou rekonstrukcí - nová koupelna, kuchyň a nově vybudovaný obývací pokoj - to vše pro pohodlí našich hostů.

Novinka - zdarma WIFI připojení, zdarma kryté parkování (uzamykatelná garáž, možnost uložení jízdních kol), možnost využití zahradního grilu.

Nejbližší restaurace se nachází přes silnici, malý obchůdek s potravinami, otevřený celý týden, o pár kroků dál.  

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi ( k dispozici oplocená zahrada s pískovištěm, krbem a altánem), nebo pro větší skupinky vyznavačů cyklistiky ( v okolí je spousta cyklistických tras).

Les plný hub a borůvek začíná za plotem ubytovny, světoznámá zoologická zahrada ve Dvoře Králové nad Labem je od apartmánu vzdálená pouhých 6 km, do Krkonoš do Pece pod Sněžkou je to 35km. 

Další možnosti výletů: hrad Pecka, pevnost Josefov, zámek Kuks, Braunův betlém, přehrada Les Království, koupaliště Dvůr Králové nad Labem, koupaliště Trutnov, Černá hora, Sněžka.

V zimním období: lyžařský areál Mladé Buky a skiresort Černá hora 

V případě zájmu o ubytování prosím kontaktujte správce pana Pavla Kejzlara na tel. 777 711 235.

Ceník:

cena za ubytování v apartmánu 1200 Kč/ 1 noc

cena za ubytování v apartmánu při týdenním pobytu  7000 Kč (7 nocí)

 

Cena je včetně DPH a včetně pobytových poplatků, hygienických potřeb a čistících prostředků. 

 

 

 

Tel.: +420 499 622 474 | Email: lesydvur@lesydvur.cz